O nás    Časomíra    Kalendář    Výsledky    Kontakt 

  Úvodní stránka O časomíře Kdy a kde budeme měřit Změřené časy Kontaktujte nás Časomíra pro závody na koních Nejlevnější varianta časomíry pro Vás


Nabízíme k zapůjčení několik variant časoměrných systémů a to v četně systému vyhodnocení.


Tato sekce je momentálně v rekonstrukci. Připravujeme se na novou sezonu.
Pro více informací o našich časoměrných systémech použijte náš [kontaktní formulář].#sprint
Naším hlavním měřícím systémem je časomíra pro měření automobilových nebo motocyklových sprintů.
Jedná se o současné měření dvou jezdců na dvou souběžných drahách, se startem takzvaně z nuly na vzdálenost až 500 m. Nejčastěji se jezdí na 200 a 400 m.
Zařízení obsahuje startovací světla (startovací semafor nebo také startovací stromeček), čtyři až šest sad měřících světelných závor (podle měření s nebo bez cílové rychlosti), informační panel zobrazující časy právě odjetých jízd a řídící a vyhodnocovací systém.
Zařízení není možné zapůjčit bez dohledové osoby.

#rally
Další náš měřící systém je určen pro závody typu rally.
Po závodní dráze se pohybuje více jezdců zároveň, ale na startu a v cíli je vždy jen jeden z nich. Vzdálenost mezi stanovišti Start a Cíl není nijak limitována. Systém evidence jízd (sbírání dat start a cíl) je online ale pokud je v místě závodu špatný mobilní signál (t-mobile), může systém běžet i offline.
Zařízení obsahuje dvě ovládací jednotky (start a cíl) v četně dvou zařízení pro online komunikaci, startovací světlo, cílovou závoru, akumulátorové zdroje a kompletní kabeláže.
Zařízení je možné pronajmout samostatně (po zaškolení obsluhy) nebo s dohledem jedné osoby. Pro obsluhu je potřeba minimálně dvou osob, čtyři jsou však lepší.

Naše cenová politika je nastavena tak, aby byl časoměrný systém dostupný všem, kdo to myslí s pořádáním sportovní akce opravdu vážně.
Takže cena za pronájem jednoho setu časoměrného zařízení nepřesahuje částku 6500,- Kč za 1 den měření a maximálně 50 měřených jezdců.
Při větším počtu jezdců je 1/ vhodné použít k jejich evidenci čipy a zde již nemůžeme tuto cenu dodržet,
a 2/ se již nejedná o malou začínající akci, kdy je potřeba pořadatele podpořit zvýhodněnou cenou.

Pokud nám pošlete informace o Vašem závodě (požadovaný způsob měření, termín a místo konání), zašleme Vám přesnou cenovou kalkulaci. viz Kontakt.

V případě Vašeho zájmu o naše služby pamatujte na to, že nejkratší možný termín objednání časomíry jsou 3 týdny před konáním Vaší akce.

-217454-
*created by ©Turbo