O nás    Časomíra    Kalendář    Výsledky    Kontakt 

  Úvodní stránka O časomíře Kdy a kde budeme měřit Změřené časy Kontaktujte nás Časomíra pro závody na koních Nejlevnější varianta časomíry pro Vás


Původní projekt ProSprint.CZ byl založen v roce 2009. Jeho úkolem bylo podpořit amatérské prostředí motorsportu tím, že bylo dáno k dispozici naše původní, velmi jednoduché časoměrné zařízení.

Díky snaze vyhovět požadavkům všech klientů, kteří se na nás postupně obraceli, bylo během let vytvořeno několik různých časoměrných systémů. Více v sekci Časomíra.

Neustálým zdokonalováním našich již existujících a vývojem nových systémů měření, jsme dokázali vytvořit univerzální vývojové prostředí, které lze nasadit i do dalších odvětví vyžadující IoT technologie. Například IoT monitorování.

V neposlední řadě se zabýváme i tak běžnými činnostmi, jako je výstavba, rekonstrukce a opravy elektroinstalačních celků a dílčích částí v průmyslu a rodinné výstavbě. A to v oblastech silnoproudu, slaboproudu a datových sítí. Tyto elektro práce provádíme již od roku 2001.

-217458-
*created by ©Turbo